Müşteri Defteri

Müşteri Defteri

Müşteri Defteri sayfamızda müşterilerimizin sorularını elimizden geldiği kadarıyla cevaplamaya çalışıyoruz. Doğalgazda tasarruf nasıl sağlarız ? Kombi Seçimi nasıl yapılır ? Hangi güçte kombi kullanılmalı? 100 m2 daireye ne kadar radyatör kullanmak gerekir? Doğalgaz faturasını nasıl düşürebiliriz? oda termostatı kullanmak tasarruf sağlar mı? termostatik vana nedir ? ne işe yarar?   Doğalgaz tesisatı fiyatları hangi malzeme ile ne kadar tutar ? vb… soruları bu sayfamızda cevaplıyoruz. 

Müşteri Defteri

Dogalgaz tesisatı, kombi montajı, kombi değişimi, doğalgaz projesi, kalorifer tesisatı, şofben montajı, doğalgazlı şofben tesisatı, doğalgazlı soba montajı doğalgazlı soba tesisatı, Kombi seçimi, yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kombi seçimi konularında deneyimli teknik personelimiz sorularınızı yanıtlamaya çalışmaktadır.

Bir çok markanın bayiliğini yapan www.kombidukkani.com firmamız bu markaların ürünleri hakkında da teknik bilgiye sahiptir. Bu sayede Demirdöküm kombi, Eca kombi, Vaillant kombi, Bosch kombi, Buderus kombi, Airfel kombi, Baymak kombi, Protherm markalarının ürünleri hakkında da sorularınızı sorun müşteri defteri sayfamızdan cevap verelim.

Doğalgaz tesisatı işlemleri ile ilgili hizmet bölgemiz İstanbul İl sınırları içerisindedir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile yerinde tespit yapıyoruz. 

Hangi kombi eviniz için en uygun ? ne kadar uzunlukta radyatör kullanılırsa eviniz ısınacağı ? kalorifer tesisat boruları nerelerden çekilmesi daha doğru olur ? şap altı mı? yoksa şap üstümü ? Doğalgaz tesisatı nasıl yapılırsa igdaş yetkilileri tarafından gaz açılımı sorunsuz gerçekleşir ? gibi bir çok soruyu cevaplıyoruz. 

Kombi Dükkanı Youtube Kanalımıza Üye olarak Videolarımızı izleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/channel/UCkIVCggTwsILOMekMJykdlA

Teknik şartnameye göre bölgesel farklılıklar gösterebilmektedir. Her ilin gaz kuruluşları farklı uygulamalar farklı şartname uygulaması yapabilmektedir. Doğalgaz ile ilgili bilgilendirmeler İgdaş şartnamesine göre yapılmaktadır. Zaman zaman şartnamelerde değişiklikler olabilmektedir. Bu sebepten müşterilerimize dikkat çekmek istediğimiz nokta; verdiğimiz Cevaplar cevap tarihine göre değerlendirilmelidir.

Müşteri Defteri” hakkında 176 yorum

  • Merhaba
   1 metre petek ortalama 1600 kcal/h civarı ısı vermektedir. bu hesaba göre hiç kayıp olmasa 20.000 kcal/h kombi 12,5 metre peteği kaldıracak güçtedir. Fakat kalorifer tesisatındaki borularda bulunan sıcak su miktarı kalorifer tesisatının uzunluğu, tesisat borularındaki kayıplar dönüş dirsekleri, borulardaki kaynak hatası vb… kayıplar dolayı ortalama 8-10 metreye kadar peteği ısıtabilir diyoruz. Fakat kayıplar burada gerçekten önemli rol oynar.
   saygılar

 1. Merhabalar 120×2 katli müstakil evim var sıfırdan otomotik kalorifer tesisatı çekmek istiyorum. Tahmini olarak toplam masraf ne kadar cikar.tesekkurler

 2. Merhaba,105 metre kare ,2+1 dairemize doğalgaz tesisatı taktırmak istiyorum.dogalgaz tesisatı binanın girişine kadar gelmiş durumda.Dairemizde doğal gaz iç tesisat mevcut,petekler yok.
  1_kombi ,petek,binaya gecis ve daire içine almak ,açtırmak vs dahil maliyeti ne kadar olur.
  2_iskenderunda yaşıyorum,evim en üst kat,küçük cocuklarim var,nasıl bir kombi kullanmalıyım.yogusmali,çift yoğuşmalı ,yogusmasiz…ne önerirsiniz.
  3_birkaç iyi markadan birkaç model tavsiyesi verir misiniz lütfen.link atarsanız çok memnun olurum.
  Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir