Müşteri Defteri

Doğalgaz Tesisatı Soruları Ve Cevapları

Müşteri Defteri sayfamızda müşterilerimizin Doğalgaz Tesisatı sorularını elimizden geldiği kadarıyla cevaplamaya çalışıyoruz. Doğalgazda tasarruf nasıl sağlarız ? Kombi Seçimi nasıl yapılır ? Hangi güçte kombi kullanılmalı? 100 m2 daireye ne kadar radyatör kullanmak gerekir? Doğalgaz faturasını nasıl düşürebiliriz? oda termostatı kullanmak tasarruf sağlar mı? termostatik vana nedir ? ne işe yarar?   Doğalgaz tesisatı fiyatları hangi malzeme ile ne kadar tutar ? Tam Yoğuşmalı Kombi ile Yarı yoğuşmalı kombi arasındaki farklar nelerdir ? vb… soruları bu sayfamızda cevaplıyoruz. 

Doğalgaz Tesisatı Soruları

Dogalgaz tesisatı, kombi montajı, kombi değişimi, doğalgaz projesi, kalorifer tesisatı, şofben montajı, doğalgazlı şofben tesisatı, doğalgazlı soba montajı doğalgazlı soba tesisatı, Kombi seçimi, yoğuşmalı kombi fiyatları, yoğuşmalı kombi seçimi konularında deneyimli teknik personelimiz sorularınızı yanıtlamaya çalışmaktadır.

Bir çok markanın bayiliğini yapan www.kombidukkani.com firmamız bu markaların ürünleri hakkında da teknik bilgiye sahiptir. Bu sayede Demirdöküm kombi, Eca kombi, Vaillant kombi, Bosch kombi, Buderus kombi, Airfel kombi, Baymak kombi, Protherm markalarının ürünleri, çeşitleri, özellikleri, performansı ve fiyatları hakkında da sorularınızı sorun müşteri defteri sayfamızdan cevap verelim.

Doğalgaz tesisatı işlemleri ile ilgili hizmet bölgemiz İstanbul İl sınırları içerisindedir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile yerinde tespit yapıyoruz

Hangi kombi eviniz için en uygun olur ? ne kadar uzunlukta radyatör kullanılırsa eviniz ısınır? kalorifer tesisat boruları nerelerden çekilmesi daha doğru olur ? şap altı mı? yoksa şap üstümü ? Doğalgaz tesisatı nasıl yapılırsa igdaş yetkilileri tarafından gaz açılımı sorunsuz gerçekleşir ? gibi bir çok soruyu cevaplıyoruz. 

 

Kombi Dükkanı Youtube Kanalımıza Üye olarak Videolarımızı izleyebilirsiniz. Bir çok kombi tanıtım videomuz, ısıtma tesisat ile ilgili faydalı videolarımıza ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCkIVCggTwsILOMekMJykdlA

Teknik şartnameye göre bölgesel farklılıklar gösterebilmektedir. Her ilin gaz kuruluşları farklı uygulamalar farklı şartname uygulaması yapabilmektedir. Doğalgaz tesisatı sorularının cevaplanması İgdaş şartnamesine göre yapılmaktadır. Zaman zaman şartnamelerde değişiklikler olabilmektedir. Bu sebepten müşterilerimize dikkat çekmek istediğimiz nokta şudur ki; Verdiğimiz Cevaplar; cevap tarihine göre değerlendirilmelidir.

Doğalgaz Tesisatı Sorularınızı sayfanın en aşağısındaki yorum kısmına yazarak veya mail yolu ile iletebilirsiniz. 

Mail: info@kombidukkani.com 

“Müşteri Defteri” için 4 görüş

 • Mehmet dedi ki:

  iyi günler. 150m2 brüt daire. 20 kombi+tesisat+işçili,k. anahtar teslim fiyatı ne kadar.? teşekkürler

  • admin dedi ki:

   İyi günler
   150 m2 daire için ortalama 7 metre radyatör kullanılması yeterli olabilir. Radyatör metre fiyatı ortalama 600tl/metredir. Yani 600*7 metre = 4200tl radyatörler tutar.
   Doğalgaz tesisatı işçilik + tesisatın yapılması ortalama 1700tl civarıdır.
   Doğalgaz Projesi onayı ve gaz açma işlemleri 600tl
   Kalorifer Tesisatı , Radyatör montajı ve Kombi Montajı işlemleri işçilik ve malzeme dahil 2500tl tutabilir.
   Toplamda Kombi ücreti hariç olarak ortalama 9000tl
   150 m2 daire için 24kw 20.000 kcal/h kombi yeterli olur. Güncel Yoğuşmalı Kombi fiyatları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/kombi

 • Beyhan dedi ki:

  Evime doğalgaz döşemesi yaptıracağım hangi marka kombi ve hangi marka petek kullanmalıyım

 • Gökhan dedi ki:

  Merhabalar. Bulunduğum evim 120 m2 . Apartman dairesi binada dogalgaz mevcut kapıya kadar gelmiş durumda fakat evde dogalgazla ilgili hiçbir işlem mevcut degil ne kadara mal olur acaba toplam olarak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.