Müşteri Defteri

Doğalgaz Tesisatı Soruları Ve Cevapları

Müşteri Defteri sayfamızda müşterilerimizin Doğalgaz Tesisatı sorularını elimizden geldiği kadarıyla cevaplamaya çalışıyoruz. Doğalgazda tasarruf nasıl sağlarız ? Kombi Seçimi nasıl yapılır ? Hangi güçte kombi kullanılmalı? 100 m2 daireye ne kadar radyatör kullanmak gerekir? Doğalgaz faturasını nasıl düşürebiliriz? oda termostatı kullanmak tasarruf sağlar mı? termostatik vana nedir ? ne işe yarar?   Doğalgaz tesisatı fiyatları hangi malzeme ile ne kadar tutar ? Tam Yoğuşmalı Kombi ile Yarı yoğuşmalı kombi arasındaki farklar nelerdir ? vb… soruları bu sayfamızda cevaplıyoruz. 

Doğalgaz Tesisatı Soruları

Dogalgaz tesisatı, kombi montajı, kombi değişimi, doğalgaz projesi, kalorifer tesisatı, şofben montajı, doğalgazlı şofben tesisatı, doğalgazlı soba montajı doğalgazlı soba tesisatı, Kombi seçimi, yoğuşmalı kombi fiyatları, yoğuşmalı kombi seçimi konularında deneyimli teknik personelimiz sorularınızı yanıtlamaya çalışmaktadır.

Bir çok markanın bayiliğini yapan www.kombidukkani.com firmamız bu markaların ürünleri hakkında da teknik bilgiye sahiptir. Bu sayede Demirdöküm kombi, Eca kombi, Vaillant kombi, Bosch kombi, Buderus kombi, Airfel kombi, Baymak kombi, Protherm markalarının ürünleri, çeşitleri, özellikleri, performansı ve fiyatları hakkında da sorularınızı sorun müşteri defteri sayfamızdan cevap verelim.

Doğalgaz tesisatı işlemleri ile ilgili hizmet bölgemiz İstanbul İl sınırları içerisindedir. Ücretsiz keşif hizmetimiz ile yerinde tespit yapıyoruz

Hangi kombi eviniz için en uygun olur ? ne kadar uzunlukta radyatör kullanılırsa eviniz ısınır? kalorifer tesisat boruları nerelerden çekilmesi daha doğru olur ? şap altı mı? yoksa şap üstümü ? Doğalgaz tesisatı nasıl yapılırsa igdaş yetkilileri tarafından gaz açılımı sorunsuz gerçekleşir ? gibi bir çok soruyu cevaplıyoruz. 

 

Kombi Dükkanı Youtube Kanalımıza Üye olarak Videolarımızı izleyebilirsiniz. Bir çok kombi tanıtım videomuz, ısıtma tesisat ile ilgili faydalı videolarımıza ulaşabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCkIVCggTwsILOMekMJykdlA

Teknik şartnameye göre bölgesel farklılıklar gösterebilmektedir. Her ilin gaz kuruluşları farklı uygulamalar farklı şartname uygulaması yapabilmektedir. Doğalgaz tesisatı sorularının cevaplanması İgdaş şartnamesine göre yapılmaktadır. Zaman zaman şartnamelerde değişiklikler olabilmektedir. Bu sebepten müşterilerimize dikkat çekmek istediğimiz nokta şudur ki; Verdiğimiz Cevaplar; cevap tarihine göre değerlendirilmelidir.

Doğalgaz Tesisatı Sorularınızı sayfanın en aşağısındaki yorum kısmına yazarak veya mail yolu ile iletebilirsiniz. 

Mail: info@kombidukkani.com 

“Müşteri Defteri” için 178 görüş

 • cemal dedi ki:

  dubleks 6 oda 1 salon 1 banyo 1 tuvalet duş yüksek tavan(galeri tipi) 160 metre kare her şey dahil yaklaşık kaça mal olur (kombi dahil)

 • Metin dedi ki:

  Merhaba! 20000kcal kombi kaç metre peteği ısıtma kapasitesi var acaba

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   1 metre petek ortalama 1600 kcal/h civarı ısı vermektedir. bu hesaba göre hiç kayıp olmasa 20.000 kcal/h kombi 12,5 metre peteği kaldıracak güçtedir. Fakat kalorifer tesisatındaki borularda bulunan sıcak su miktarı kalorifer tesisatının uzunluğu, tesisat borularındaki kayıplar dönüş dirsekleri, borulardaki kaynak hatası vb… kayıplar dolayı ortalama 8-10 metreye kadar peteği ısıtabilir diyoruz. Fakat kayıplar burada gerçekten önemli rol oynar.
   saygılar

 • Gokay dedi ki:

  Merhabalar 120×2 katli müstakil evim var sıfırdan otomotik kalorifer tesisatı çekmek istiyorum. Tahmini olarak toplam masraf ne kadar cikar.tesekkurler

 • Şevki ışık dedi ki:

  Merhaba,105 metre kare ,2+1 dairemize doğalgaz tesisatı taktırmak istiyorum.dogalgaz tesisatı binanın girişine kadar gelmiş durumda.Dairemizde doğal gaz iç tesisat mevcut,petekler yok.
  1_kombi ,petek,binaya gecis ve daire içine almak ,açtırmak vs dahil maliyeti ne kadar olur.
  2_iskenderunda yaşıyorum,evim en üst kat,küçük cocuklarim var,nasıl bir kombi kullanmalıyım.yogusmali,çift yoğuşmalı ,yogusmasiz…ne önerirsiniz.
  3_birkaç iyi markadan birkaç model tavsiyesi verir misiniz lütfen.link atarsanız çok memnun olurum.
  Şimdiden çok teşekkür ederim.

 • Nevin dedi ki:

  Merhaba ben sadece ocak için fiyat almak istiyorum -1de oturuyorum yan dairede hat var ve benim ordan içeri almam nekadara mal olur. Teşekkür ler.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Daire Kapı önünde doğalgaz hattı var ise içeri sadece ocak hattı için doğalgaz tesisatı + doğalgaz projesi + doğalgaz sayacı işlemleri ortalama 1500tl gibi ücretle yapılabilir.
   saygılar

   • Ümit dedi ki:

    Merhaba benimde mutfağın pencere önüne kadar hat geldi fakat mutfağa gaz almak istiyorum herşey dahil nekadara maal olur acaba bana saati vs herşeyi içinde

    • admin dedi ki:

     Merhaba Ümit Bey
     Sorunuzda çok iyi detay verememişsiniz tam anlaşılamıyor. daireniz müstakil mi yoksa apartman dairesi mi ? apartman dairesi ise binanızda doğalgaz var mı ? kapınızın önüne kadar doğalgaz vanası doğalgaz tesisatı çekilmiş mi gibi bilgilere ihtiyaç var tam olarak maliyet verebilmek için
     saygılar

 • hazar subaşı dedi ki:

  MERHABA. 40 metrekare 1+1 bir evimiz var. giriş kat. doğalgaz sobası şofben ve ocak bağlatma işlemi ne kadar tutar. girişe kadar doğalgaz hattı mevcuttur.

 • Aslı yildiz dedi ki:

  Merhaba 3+1 110 metrekare evimiz için kombi ve bina içi tesisat fiyatı ne kadar tutar .Petekler takili doğalgaz borusu daire kapısına kadar mevcut.

 • sinan köseoğlu dedi ki:

  Iyi günler evimin oturma odasına doğalgaz sobası yaptırmak istiyorum. 2 katta daire kapısının önünde hat var .sobalı ve sobasız fiyat öğrenebilir miyim

 • Rümeysa dedi ki:

  Merhaba evimiz yaklaşık 130m2 4 katlı bir apartman ve bina da doğalgaz da yok ,eve doğalgaz döşemek istiyoruz maliyet yaklaşık ne kadar olur

  • admin dedi ki:

   Merhaba Rümeysa Hanım
   öncelikle binanızda doğalgaz hattı yok ise bina içi doğalgaz tesisatı çekilmesi gerekir. Bu şekilde her bir daire kapı önüne kadar branşman doğalgaz vanası getirilecektir. Daire kapısına doğalgaz geldikten sonra daire içi doğalgaz tesisatı işlemleri yapılabilir.
   130 m2 daire için 24kw 20.000kcal/h kombi yeterli olur. Ortalama 7 metre radyatör kullanılarak kalorifer tesisatı yapılabilir. Kombi hariç olarak daire içi kalorifer tesisatı ve doğalgaz tesisatı işlemleri ortalama 5500tl civarı bir fiyat çıkabilir. Kombi fiyatları en alt sınır 3000tl en üst sınır 8000tl ye kadar kombiler var. Kombi markası ve performansına göre kombi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Aşağıdaki linkten bütçenize uygun kombi seçimi yapabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/kombi

 • Savaş yıkılmaz dedi ki:

  Tek tapu alt üst girişleri bağımsız dubleks evde alt ve üst kattaki mutfak için tek sayaçtan doğalgaz hattı çekilebilir mi

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Dubleks merdiveni açık olur ise tek sayaçtan iki mutfağınıza da doğalgaz hattı çekilir. Eğer dubleks dairenin iç merdiveni kapatılmış ise her iki kat giriş ayrı yerden giriş yapılıyor ise gaz kuruluşu sizden 2. abonelik ister. 2. abonelik işlemini yaparsanız ancak tek sayaçtan 2. mutfak için doğalgaz hattı çekilebilir.
   Saygılar

 • Levent dedi ki:

  Merhaba evimiz 190 M2 dubleks tesisat çekilmiş fakat petek havludan kombi yok bunlar ortalama ne kadar tutar ve montaj ortalama kaç gün suruyor

 • Ahmet dedi ki:

  Selamlar
  Yaşadığım bir sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir kaç ay önce kombi bozuldu ve kombiyi değiştirmeye karar verdim. daha önce doğalgazlı bir yerde yaşamadığım için önüme çıkan ilk kombi dükkanına girdim ve kombi almak istediğimi söyledim.Kombi firması akşamında kombiyi bağladı ve cihazı işletmeye aldı. Sonrasında kombi bağlama konusunda yetkili firmaların olduğunu izin işlemleri gerektiğini İnternette karşıma çıkan bir açıklama ile öğrendim.araştırdığımda bu kombiyi takan firmanın sertifikalı olmadığını farkettim.Şu an içim hiç rahat değil. Sizlerin tecrübe ve bilginize danışmak istiyorum. Bu durumu nasıl düzeltebilirim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ahmet Bey
   Kombi Montaj işlemlerinde kombi montajı yapıldıktan sonra Kombinin çalıştırması ve garantiye alınması işlemi için kombinin yetkili servis gelir gaz kuruluşundan onay belgesine bakar ve kombi çalıştırması işlemini yapar. Anladığım kadarı ile gaz kuruluşundan onay alınmamış haliyle kombinizi yetkili servis garantiye almamış. Siz bu durumda gaz kuruluşundan yetkili sertifikalı firmadan yardım isteyeceksiniz ve gaz kuruluşundan onay alınmasını sağlamanız gerekiyor. Daha sonra kombinin yetkili servisini çağırıp kombinin garanti başlangıcının yapılmasını isteyebilirsiniz.
   Saygılar

 • Bahtiyar selli dedi ki:

  Evimiz 100metrekare sıfırdan doğalgaz tesisatı yapılacak masraf ne kadar tutar

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   100 m2 daire için ortalama 4500 tl – 5000 tl civarı bir fiyat çıkabilir. + seçeceğiniz kombi ücreti ile toplam fiyatı bulabilirsiniz. 24kw 20.000 kcal/h gücünde yoğuşmalı kombi yeterli olur. Kombinin konulacağı yer balkon mu? mutfak mı? kalorifer tesisatı gömülerek mi yapılacak ? yoksa sıva üstü (duvar üstünden) mi? doğalgaz tesisatı yapılacak yer normal apartman dairesi mi? yoksa müstakil bir bina mı? gibi detaylar doğalgaz tesisatı fiyatını önemli ölçüde etkiler.
   Güncel Kombi fiyatları ile ilgili aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   İstanbul içi Net fiyat bilgisi için 0212 535 00 53 / 549 720 47 52 nolu telefonlardan bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   saygılar

 • Yusuf akbaş dedi ki:

  Merhabalar
  110 m2 evim var doğalgaz sobalı
  Kombiye dönüştürmek istiyorum
  Kombi dahil ne kadara mal olur acaba ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   110 m2 daire için 24 kw kombi kullanılması yeterli olur. Ortalama 5 metre radyatör kullanılması yeterli olacaktır. Bu verilere göre Kombi hariç olarak, doğalgaz tesisatında tadilat yapılacak (sobalı tesisat kombiye göre ayarlanacak) , Doğalgaz proje tadilatının yapılması , kalorifer tesisatı, radyatör montajı , kombi montajı işlemleri 4500tl – 5000tl arası bir fiyat çıkabilir. Güncel Kombi fiyatları ile ilgili aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   İstanbul içi Net fiyat bilgisi için 0212 535 00 53 / 549 720 47 52 nolu telefonlardan bizi arayarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
   saygılar

 • Tamer ÖZDEMİR dedi ki:

  İyi çalışmalar
  225 metrekare dubleks dairemde 10,5 metre petek ve 1 adet havludan var. Binanın mantolaması mevcut. Çatı izolasyonu iyi. Buderus marka kombi düşünüyoruz. Kaç kW önerirsiniz ya da başka kombi öneriniz olur mu
  Teşekkürler

 • Ezgi dedi ki:

  Merhaba evimiz 85-90 metrekare merkezi sistemden çevrilecek demir döküm peteklerimiz mevcut bu petekleri doğalgazda da kullanabilir miyiz ve doğalgaz tesisatı ortalama maaliyeti ne kadar olur?

  • admin dedi ki:

   Merhaba Ezgi Hanım
   merkezi sistemde kullanılan döküm petekler normal doğalgazlı sistemde de kullanılabilir. Döküm peteklerin içleri zamanla çamur tortu dolmuş olabilir bu sebepten petekleri temizleme işlemi yapıp ondan sonra kullanmak daha uygun olacaktır.
   Merkezi sistemden doğalgazlı sisteme geçildiğinde kalorifer tesisatı sıfırdan yapılıyor, doğalgaz tesisatı sıfırdan yapılıyor, kombi sıfırdan takılıyor burada sadece petekler kullanılabilir. peteklerde kaç yıl kullanılmış ? ve ne kadar ömrü kalmış ? bu pek tahmin edilemez bu sebepten Eğer bütçeniz uygun ise petekleri de değiştirirseniz daha verimli olacaktır .
   Ama bütçem uygun değil daha sonra petekleri değiştiririm diyorsanız Döküm Petekler doğalgazlı sistemde de kullanılır.
   Saygılarımızla

 • veysel dedi ki:

  Merhaba. Evim 14 katın 7. Katı. 110 metre kare 6.5 metre petek boyu daire kapısına kadar doğalgaz hattı mevcut ortalama ne kadar bir fiyat çıkar buderus gb022i düşünüyorum. Bir de petek markası çok önemli mi coppa marka mesela

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Radyatör markası bilindik markaları tercih etmek iyi olur. sonradan problem yaşamamak için..Fakat Copa marka radyatör bizde uygulamasını yaptığımız radyatörlerden ve sorunsuz ve problemsiz radyatör gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
   6,5 metre radyatör ile ortalama doğalgaz tesisatı daire içine alınacak kombi ve ocağa kadar tesisat çekilecek kalorifer tesisatı, petek montajı, kombi montajı ve işçilikler 5000 TL civarı tutar. Buderus Gb 022i yoğuşmalı kombi fiyatı güncel olarak aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/buderus-logamax-plus-gb022i-24-kw-20-640-kcal-yogusmali-kombi?c=80
   saygılarımızla

 • Murat Karlıkaya dedi ki:

  100 metre kare evimize kombi ve petek kaca yapıyosunuz

 • Halil dedi ki:

  Benim daire var giriş kata doğal 3 kat hortumlar çekilmiş başka bisey yok acaba kombi artı petek faln fiyatı ne kadar olur
  Dogalgaz çekecem fiyatı ne kadar

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Kombi, petek, doğalgaz tesisatı fiyatı verebilmek için evin metrekaresi önemli… kaç metre radyatör kullanılacak ? hangi marka model kombi kullanılacak ? ağırlıklı olarak bunlar önemli. Keşif yapılarak net fiyat verilebilir
   saygılar.

 • Tamer K dedi ki:

  100 + 100 200 metrekare dubleks yalıtımlı güney cephe Müstakil evime kombi alacağım.
  13 metretül ddplus petekler tatktırdım.
  Camlar ısıcam sinerji
  İki katta da ayrı ayrı kollektör var.
  7 metretül alt kat 6 metretül üstkat
  DD nitromiks p 35 ısıtırmı üst kata basmada sıkıntı yaşatır mı?
  Hayırlı işler bol kazançlar…

 • bahadirbaris baysal dedi ki:

  Merhabalar ben Giresun Bulancak ilcesinde yaşıyorum bölgemize Eylül ayında doğal gaz gelecek bizim sitemizde öncelikle yerden ısıtmalı sistem mevcut ancak döşenen tesisatta oksijen bariyerli boru kullanilmamis şimdi asıl sorum şu evimiz 150 M2 aldığımız tekliflerde Buderus GB 012 modeli uygun geldi ve firmada tesisatta dolayı bu kombinin uygun olacağını söyledi eşanjör ağzının GB 062 ve GB 122 i den daha geniş olduğunu söyledi yarı yogusmali bir kombi diğerleri tam yoğuşmalı ancak aralarında fazla bir fark göremedim sizce bu kombi uygunmudur bina 10 katlı ve ben 6. Katta oturuyorum şimdiden teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Yerden ısıtma sistemlerinde yoğuşmalı kombi kullanmak tasarruf açısından çok doğru bir seçim. Yoğuşmalı kombilerde eşanjör ağzı biraz daha dar oluyor fakat bu sizi etkileyecek bir durum değil. Evinizin büyüklüğünden dolayı tam yoğuşmalı kombi seçmek daha doğru olacaktır. Tam yoğuşmalı kombiler sıcak suyu daha az dalgalanarak ve daha verimli verirler. ayrıca tam yoğuşmalı kombiler yarı yoğuşmalı kombilere göre yakıt tasarrufu % 7-10 ilave tasarruf sağlar. sizin evi büyüklüğü için bu tasarruf yarı yoğuşmalı kombi fiyatı arasındaki farkı kısa sürede size kapattırır. Yerden Isıtma sistemlerinde verimli ısınma olması için genleşme tankı büyük olan kombilerden seçmek gerekir. Buderusta genleşme tankı en yüksek olan kombilerden birisi https://www.kombidukkani.com/buderus-logamax-plus-gb072-24-kw-20-640-kcal-yogusmali-kombi dir. tam yoğuşmalıdır ve genleşme tank kapasitesi 12 lt.
   diğer marka kombiler için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/yogusmali-kombi
   saygılar

 • Nusret holat dedi ki:

  Evimiz 100mk daire kapısına kadar kolon tesisatı var daha önce den merkezi sistem olduğu için petekler mevcut doğalgaz çekilecek kombi bağlanacak fiyat öğrenmek istiyorum

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Anladığım kadarı ile Merkezi sistem iptal edilmiş buraya kalorifer tesisatı tekrardan yapılacak . ayrıca doğalgaz tesisatı proje ve gaz açma işlemleride yapılması gerekiyor. Mevcut merkezi sistemdeki petekler raadyatörler kullanılarak diğer tesisat işlemleri ortalama 3500tl civarı bir fiyat çıkabilir + kombi ücreti. Kombi seçimi aşağıdaki linkten seçerek toplam fiyatı bulabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   saygılarımızla

 • cüneyt dedi ki:

  Merhaba. 145 metrekare dairemiz yerden ısıtmalı. Bizden önceki sahibine ait kombiyi değiştireceğiz.Çok eski ve arızalı. Evde tek banyo mevcut. yerden ısıtma ve metrekare baz alınırsa kaç kw/kalorilik kombi almalıyız biraz yabancıyız konuya. Teşekkürler şimdiden.

 • Tayfun Karaarslan dedi ki:

  80metrekare dairemiz var doğalgaz için 6.5 metre petek topluyor fiyat öğrene bilirmiyim teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhaba Tayfun Bey
   Anladığım kadarıyla 6,5 metre petek kullanılacak şekilde doğalgaz tesisatı ve kalorifer tesisatı fiyatı istiyorsunuz; ortalama olarak petek metre fiyatı 300tl*6,5 metre= 1950tl
   kalorifer tesisatı+ kombi montajı+ petek montajı + işçilik + malzeme = 2000tl ; doğalgaz tesisatı = 1250tl ; doğalgaz projesi = 500tl + kombi fiyatı . Kombi fiyatı olarak aşağıdaki linkten 24kw 20.000kcal/h kombilerden birini seçerek ortalama toplam fiyatı hesap edebilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/kombi

   bu fiyata ilave olarak ekstra ücretler çıkabilir. örneğin kombi baca uzatması, kombi açık balkonda ise kombi kabini montajı vb…
   saygılar

 • Sultan Yolcu dedi ki:

  100 metrekare 3+1 daire, yerler parke, cam balkonlu, ısı yalıtımlı, doğu ve güney cepheli, 5,30 metre kalorifer peteği var. Eski kombi bacalı sistem mutfakta yer değişecek. Önerebileceğiniz kombi markası ve modeli ne olur. Teşekkürler

 • Volkan Samancı dedi ki:

  Merhaba 60m2 daire çizim yapılacak kombi bağlanacak kombi var bizde petekler falan hepsi.hazir fiyat nedir

  • admin dedi ki:

   Merhaba Volkan Bey
   İstanbul içi Kombi Montajı ve Doğalgaz Projesi çizim işlemini 800TL den yapabiliyoruz. Bu standart bir fiyattır. Doğalgaz tesisatı eksiklikleri var ise; örneğin doğalgaz ocak flexi, doğalgaz sayaç yerinin hazır olmaması vb. eksiklikler varsa bunlar ilave ücretlendirilir. İstanbul için ücretsiz keşif hizmetimiz var. Net fiyat için keşif yapılması gerekir
   saygılar

 • UĞUR dedi ki:

  Merhabalar öncelikle Çerkezköye servis hizmetiniz oluyormu onu sorayım? 95 metrekare sıfır daireye geçeceğim fakat petekler tesisat herşey hazır kombi kurulumu yapılacak nasıl bir marka tercih etmeliyim kime sorsam E.C.A al diyor. Özelliği ne olmalı kaçlık olmalı. Birde kurulum maliyeti ne çıkar acaba şimdiden çok teşekkür ederim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   sadece İstanbul içi hizmet veriyoruz. Kombi satışını Tüm Türkiye ye yapabiliyoruz. 95 m2 daire için 24kw 20.000kcal/h kombi yeterli olur. Kombi fiyatlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/
   Eca markası iyi bir marka , servisi yaygın yedek parçası uygundur. Demirdöküm, Vaillant, Bosch, Buderus markalarıda oldukça iyidir. Bizim tavsiyemiz bölgenizde servis gücü hangi markanın iyi ise öncelikle ona dikkat etmek gerekir.
   Maliyet olarak Kombi + kombi montajı + doğalgaz projesi + doğalgaz sayacı ve gaz açma işlemleri toplamda İstanbul içi 800TL kombi hariç olarak yapabiliyoruz. Bölgenizden gaz kuruluşundan yetkili firmalardan net fiyat almalısınız.

 • Serdar Nazarov dedi ki:

  Merhaba bende baymak 45 aldım 110 metre kare evime nasıl olur teşekkürler

 • yns e dedi ki:

  Merhaba ortalama bir fiyat bilgisi almak istiyordum.
  Daire önüne kadar tesisat gelmiş durumda. Daire 160 mt2. Kapıdan mutfakta ocağa ve kombiye kadar tesisat döşenecek. Tesisat uzunluğu aşağı yukarı 15 m civarında olur. Kombi dışında bunun fiyatı nedir. Metresine göre fiyatı nedir.
  Sekiz petek ve tesisatları döşenecek. Biri banyo havlupan. 7 tane 80*60 lık 21 pkp petek. Bunlar tesisatlarıyla birlikte ne kadar olur. Bahsettiğim peteklerin bir tanesi ne kadar.
  Bunların dışında kombi. ve abone alınması gibi şeyler var. Önerdiğiniz kombi var mı. Fiyatı hakkında bilgi verir misiniz.
  Tüm bunların dışında başka masraf kalemi var mı

 • Nesrin dedi ki:

  İyi günler aygaz ve banyo için dogalgaz tesisatı fiyat ne kadar olur acaba kapımın onunden evin içine alinicak

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   ocak ve şofben tesisatı işlemlerinde maliyet şu şekildedir ; doğalgaz tesisatı (ocak ve şofben için) + şofben montajı + proje ve gaz açma işlemleri + Şofben ücreti …
   Şofben fıyatı hariç bu işlemler ortalama 2000tl fiyat çıkabilir
   Doğalgazlı şofben fiytları için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/sofben

   saygılar

   • Ömer dedi ki:

    SelamunAleyküm. Evimiz 1. Kat dogalgaz kutusu hemen evin önünde 3+1 odas sayisi hersey dahil dogalgaz sistemi dösetmek istiyoruz fiyat ne tutar ve dogalgaz sobasi seklinde yapsak fiyat ne olur hersey dahil

    • admin dedi ki:

     Aleykümselam
     binanız kat daire ? kolon tesisatı ile ilgili fiyat için daire sayısı önemli , tesisatın uzunluğu önemlidir. bu sebepten kolon tesisatı hariç olarak ortalama fiyat verecek olursak Daire için kalorifer tesisatı ortalama 6 metre radyatör kullanılarak kombi hariç olarak 4800tl fiyat çıkabilir…
     güncel kombi fiyatlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz
     https://www.kombidukkani.com/kombi

     sadece doğalgaz sobalı tesisat yapılacak ise doğalgaz tesisatı +soba montajı ortalama 1750tl – 2000tl gibi tutabilir. Soba fiyatı hariçtir. Soba fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
     https://www.kombidukkani.com/soba
     saygılar

 • Arif Selim dedi ki:

  merhaba 120 m kare olan evim için kombi hariç montaj, tesisat ve proje gibi işlemlerin ücreti yaklaşık ne olur? doğalgaz tesisatı daire kapısına kadır geldi, evim merkezi kalorifer ısıtma sistemi, doğalgaza uygun sadece kombiye kadar tesisat ve montaj işlemleri olacak ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   merkezi ısıtma sistemlerde Kombi kullanılmaz. Doğalgazlı şofben kullanılabilir. Sıcak su kullanımını için … Doğalgaz tesisatı ocak ve şoben için çekilmesi işlemi ortlama 1500tl tutabilir + şofben montajı 250tl + doğalgazlı şofben aşağıdaki linkten doğalgazlı şofben fiyatlarına bakabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/sofben
   verdiğimiz fiyatlar ortalamadır . Keşif yapılarak net fiyat verilebilir
   saygılar

 • Mehmet dedi ki:

  100 metre kare petekleri olan evimize doğalgaz döşetmek istiyoruz evimiz 2+1 ortalama maliyeti öğrenebilirmiyim ?

 • cevdetdemir@hotmail.fr dedi ki:

  sancaktepede girisdeki dairem 120m2 usttede 2 dairem 140m2 olmak uzere 3 dairenin kalorifer maliyeti ne kadar olur gaz binanin onunde 3m mesafede

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   kolon tesisatı işlemi ortalama 2000tl gibi bir ücret çıkabilir
   120 metrekare daire için çıkabilecek rakam 6 metre radyatör için kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı kombi hariç olarak 4800tl fiyat çıkabilir
   140 metrekare daire içinde 7 metre radyatör kullanılarak kombi hariç toplamda 5100tl gibi bir fiyat çıkabilir
   aşağıdaki linkten bütçenize göre kombi seçip fiyata ilave edebilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/kombi

   Saygılarımızla

 • Samet dedi ki:

  Evimide doğalgaz sobası mevcut.Kombiye geçiş yapmak istiyorum.Zamanında proje çizilirken hem doğalgaz sobası için hem de hermetik kombi için çizilmişti proje 2006 tarihli.tekrar proje çizilmesi mi gerekiyor yoksa belli bir ücret karşılığında proje tarihini yenlemetmem mi gerekiyor?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   ilk gaz açılışında kombi ve sobaya göre doğalgaz projesi çizilmiş ise tekrar kombi tesisatı için proje çizdirmenize gerek yoktur. İstanbul içi Yapılacak işlem süreci şöyledir öncelikle kombi montajı ve kalorifer tesisatı işlemlerini tamamlıyorsunuz daha sonrasında İgdaş Bordro kısmından randevu alıyorsunuz igdaş teknisyeni montaj edilmiş olan kombiyi görüp size uygunluk belgesi veriyor Bu şekilde süreciniz tamamlanmış oluyor
   saygılar

 • kübra dedi ki:

  merhaba benim evımın alt katın bana ait bi kat var ben orayı evımle bırlstırmek duplks yapmak istiyorum doğal projesi ve petekler ne kadar tutar

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   doğalgaz tesisatında işlem yapılmayacaksa doğalgaz projesi çizmeye gerek olmayabilir. alt kat kaç metrekare ise ona göre petek seçilerek ortalama bir fiyat verilebilir…

   saygılar

   • Seda dedi ki:

    Evime doğalgaz döşemek istyrm evim 3 oda bi salon mutfak banyo evim 120 mtre kare kombi de takılacak toplam fiyat ne olur

    • admin dedi ki:

     Merhaba
     120 metrekare daire için 6 metre radyatör kullanmak gerekebilir… bu şekilde kombi hariç olarak çıkabilecek rakam 4800tl olabilir. Doğalgaz tesisatı, petekler ve petek montajı, kalorifer tesisatı işlemleri ve proje gaz açma işlmeleri bu fiyata dahildir. 120 metrekare daire için 24kw 20.000kcal/h kombi yeterli olacaktır. Aşağıdaki linkte yoğuşmalı kombiler var.. bütçenize uygun olabilecek yoğuşmalı kombi kombiyi seçerek toplam fiyatı bulabilirsiz
     https://www.kombidukkani.com/yogusmali-kombi
     saygılar

 • Necla dedi ki:

  Merhaba 95 m2 daire içindeki kalorifer tesisatını sıvaalti olarak değiştirmek istiyorum petekler ve vanalar dahil kombi hariç tahmini ne kadar tutar

  • admin dedi ki:

   merhaba
   kalorifer tesisatı sıfırdan gömülerek yapılması ortalama boru malzemesi ve işçilik 1500tl civarı tutar + 5 metre radyatör gider diye düşünüyorum su anki fiyatlara göre 1500tl de petek fiyatı tutar. Yani toplamda 3000tl tutabilir…

   saygılar

 • İsmail Bekir dedi ki:

  merhaba dubleks daireden ayrılmış 1+1 (60 mertrekare) çatı katı için daire kapısından içeriye kombi ve ocağa doğalgaz hattı çekilecek, kombi bağlanacak, kabin konulacak, proje çizilecek. Bunun için masrafım ne olur? teşekkürler.

 • Betül dedi ki:

  Benim 90metre kare evim var 3 oda içine hiç doğalgaz cekilmemis aboneliği projesi yok binanın hepsinde var bnm dairede yok bahçe kat en Uygun fiyat nedir uygun bi fiyat çıkarsa petekte yaptrcm

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   sadece doğalgaz tesisatı +proje ve gaz açma fiyatı istiyorsanız ortalama 1500tl civarı bir fiyat ile bu işlemleri yapıyoruz. fakat kombi olmadan gaz açılışı olmaz kombi olarak şuan yoğuşmalı kombi satışımız var. yoğuşmalı kombi fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/yogusmali-kombi
   bütçenize göre yoğuşmalı kombi seçebilirsiniz + kombi montajı fiyatı (300 tl ) ilave ederek toplam fiyatı bulabilirsiniz. petek ve kalorifer tesisatı fiyatı hariç olarak toplam fiyat bu şekilde çıkacaktır
   saygılar

 • emine dedi ki:

  mrb 70 metrekare evim var ve doğal gaz çektirmek istiyoruz ama sadece ocak da kullanmak için kombili olmucak tahmini ne kadar fiyat tutar

  • admin dedi ki:

   merhaba
   Sadece ocak için doğalgaz tesisatı çekilecekse ; proje ve işçilik ve tesisat malzemesi ortalama 1250tl -1500tl fiyat çıkabilir. keşif yapılıp net fiyat verilebilir
   İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz var
   Saygılar

 • Süleyman dedi ki:

  merhaba
  95 metrekare evim var.3+1 yaklaşık 11 metre petek gidecek tahmini masraf ne çıkar.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   95 metrekare daire için 11 metre radyatör seçimi fazla olur… Ortalama fiyat verilecek olursa doğalgaz tesisatı kalorifer tesisatı doğalgaz projesi ve gaz açma işlemleri dahil olarak kombi ve radyatör hariç olarak fiyat 3000tl gibi olabilir . sizin daireye 5 metre – 7 metre gibi radyatör kullanılabilir. Kombi olarak 24kw kombi kullanmak gerekir . aşağıdaki linkten 24kw 20.000kcal/h kombi fiyatlarına bakabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   saygılarımızla

 • Araştırmacı dedi ki:

  Merhaba,
  1.katta doğalgaz ana hattı çekili. 2. Katta bulunan daireme saire içi tesisatını çektirmek istiyorum. Kombiye kadar +ocak. Ne kadar maliyet olur teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   2. kata doğalgaz ana kolon tesisatı çekilmiş mi? kaç daire bir bina ? fiyat verebilmek için bunları bilmek gerekir… Daire için doğalgaz tesisatı kombi ve ocak için proje ve gaz açma dahil olarak 1250tl -1500tl arası bir fiyat çıkabilir .
   biz teşekkür ederiz

   saygılarımızla

 • derya şensoy dedi ki:

  3 katlı ev fuoil kazanına uygun döşeme var evde doğalgaz kapıda petekler var ama uygun olur mu bilemiyorum
  +olarak kapalı çatı var 20 m2 ve 10 m2 bi oda ne kadar tutar

 • hasan dedi ki:

  merhaba benim evim 120 mt kare 3 artı 1 yanlızca ev içine dogalgaz çektirmek istiyorum herşey dahil ne fiyat çıkar tşk ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba Hasan Bey
   120 metrekare daire için doğalgaz tesisatı petek ve kombi tesisatının yapılması işlemi 5 metre radyatör kullanılacak şekilde ortalama 4500tl civarı bir rakam çıkabilir + kombi fiyatı olacak . Aşağıda kombi fiyatları linki var ordan 24kw gücündeki kombilerden birini seçebilirsiniz toplam fiyatı tesbit etmek için
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   saygılar

 • enes dedi ki:

  mrhb 2+1 dairem var suanda dogaz sobalı fakat kombili sisteme geçmek istiyoruz herşey dahil tahmini kaça mal olur

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   doğalgaz sobalı sistemden kombili sisteme geçiş işlemlerinde doğalgaz tesisatında tadilat yapılıp doğalgaz projesi cizilmesi gerekir. yani bütün işlemler sıfırdan yapılacakmış gibi düşünülebilir…
   Ortalama fiyatlar 5 metre radyatör kullanılarak 4500tl civarında fiyat çıkabilir + tercih edeceğiniz kombi fiyatı eklenerek toplam fiyat bulunabilir…
   aşağıda kombi fiyatlarını bulabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com
   saygılar

 • Ev Sahibi dedi ki:

  Merhaba, sıcak su, ocak ve 2 adet doğalgaz sobası için bina dışındaki kutudan tesisat çekilmesi ve malzemeler dahil toplam ne kadar tutar? Ev toplam 110 m2

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   bina dışından doğalgaz tesisatı yani bina ana kolon tesisatının çekilmesi için fiyat vermek yerinde keşif yapılarak mümkün olur… eğer doğalgaz kutusu yakında ise kolon tesisat ücreti 1000tl -1500tl gibi fiyat çıkabilir
   daire içi 2 adet soba tesisatı ortalama olarak 4000tl çıkabilir . kullanılacak doğalgaz sobası aşağıdaki gibidir
   https://www.kombidukkani.com/as-royal-11-kw-hermetik-soba
   saygılar

 • Savaş dedi ki:

  Merhaba
  5 katlı toplamda 10 dairelik net 127 m2 petekleri döşenmiş apartmanımız var doğalgaz kutusu 3 metre dışarıda bizler kolon tesisatı ve bina içi tesisat döşetmek istiyoruz kombimizi aldık kutusunda duruyor ne kadar fiyat çıkabilir saygılar..

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   kolon tesisatı fiyatları için yerinde görmek daha doğru olacaktır. ortalama çıkabilecek rakam 10 dairelik bina için 5000tl -6000tl arasında olacaktır.
   daire içi doğalgaz tesisatı ; tesisatın uzunluğuna göre farklılık gösterir burda da tek daire için çıkabilecek doğalgaz tesisatı fiyatı 1750tl -2000tl arasında olabilir.
   Radyatör ve kombi montajı ücretleri 1 daire için 750tl tutar. Kombinin mevcut dediniz… eğer petekleriniz mevcut değilse aşağıdaki linkten radyatör fiyatlarına bakıp toplam fiyatı hesap edebilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/radyator

 • ersan dedi ki:

  merhabalar. 85 m2 daire 2+1 kolon tesisatı mevcut. doğalgaz tesisatı,kalorifer tesisatı ve petek nekadara mal olur takriben? dairemizde 2 oda 1 salon mutfak banyo + 3 metre kadar hol var. kombi hariç

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   kombi hariç olarak ortalama 5 metre radyatör kullanılabilir buna göre ortalama 4000tl – 4500tl civarı bir fiyat çıkabilir.

   saygılar

 • mustafa dedi ki:

  Merhaba ,

  5 katlı binamızın içerisine ana doğalgaz hattı döşetmek istiyoruz, daire girişine kadar. Toplam 5 daire mevcut. Maliyet ne kadar olur acaba?

  Teşekkürler.

  • admin dedi ki:

   merhaba
   5 daire için doğalgaz kolon tesisatı fiyatı verebilmek için doğalgaz kutusunun yeri önemlidir. Doğalgaz kutusu binaya yakın yerde ise ortalama 5 daire 3500tl civarı bir fiyat çıkabilir. Keşif yapmak gerekir.
   Saygılar

 • Ahmet dedi ki:

  Merhaba
  Güney cepheli daire; salon 23 , oturma odası 17 , mutfak 17 , yatak odası 12, cocuk odası 9.5 , banyo 4 metrekare.. Doğalgaz kapıda, kombi, 25 mm panel , termostatik vana , tam geçişli pirinç vana ve filtreler vb. maliyeti kullanılacak ürün ve işçilik olarak ayrı ayrı maliyetlendirebilir misiniz?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   verdiğiniz verilere göre salon 200 cm ; ortuema odası 150cm; yatak odası 100cm, çocuk odası 80cm, banyo 5*7 havlupan kullanabilir. İstanbul içi ortalama bu ölçülere göre çıkabilecek full kalorifer tesisatı işlemleri 4750tl civarı fiyat çıkabilir + sececeğiniz kombi ücreti toplam fiyata ileve edilebilir
   size uygun kombi fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   saygılar

 • Erdi Yalcin dedi ki:

  Merhaba. 3 katli 5 daireli bir ev. 17 oda 5 banyo ve 5 mutfak icin dogalgaz dösenecek. Mutfakta ve banyoda ekstra sicak su hatti da dösenecek. dogalgaz kapiya 4 m uzaklikta. ne kadar fiyat tutar acaba

  • admin dedi ki:

   merhaba
   verdiğiniz bilgilere göre ortalama maliyet çıkarmak çok zor… normal standart dairelerde ortalama doğalgaz tesisatı fiyatı verebiliyoruz. yerinde keşif yapmak gerekir
   istanbul içi firmamız yardımcı olmaktadır… ücretsiz keşif hizmetimiz var

   saygılar

 • Emrah dedi ki:

  Merhaba evim 80 metrekare açık mutfak sıva altı doğalgaz tesisatı var doğalgaz kapımın önünde Petek ve kombi takılacak maliyet ne kadar olur acaba

 • Hanife dedi ki:

  Merhabalar müstakil ev 130 m2 doğalgaz kapıda iceri alinmasi gerekiyor 3+1 ev.yalitim yok fiyat ne tutar tesekkurler

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   müstakil evler için doğalgaz kutusundan bina girişine kadar ana kolon tesisatı yapılması gerekir. buradaki mesafe fiyat verebilmek için gereklidir. daire içi kalorifer tesisatı – doğalgaz tesisatı – kombi ve radyatörler dahil olarak en uygun çıkabilecek rakam 6000tl – 7000tl civarıdır.
   saygılar

 • Candan dedi ki:

  Merhabalar müstakil ev 3+1 doğalgaz kutusu kapıda..eve uzaklığı 3m civarı…tesisat+ kombi ortalama fiyat ne çıkar teşekkür ediyorum

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   müstakil evler için doğalgaz kutusundan bina girişine kadar ana kolon tesisatı yapılması gerekir. 3 metre tesisat için çıkabilecek ücret 1500tl – 2000tl arasındadır. daire içi kalorifer tesisatı – doğalgaz tesisatı – kombi ve radyatörler dahil olarak en uygun çıkabilecek rakam 6000tl – 7000tl civarıdır. Toplamda 7500tl- 9000tl arasında bir fiyat çıkabilir. Net fiyat için İstanbul için ücretsiz keşif hizmetimiz var bize 0212 535 00 53 nolu telden ulaşabilirsiniz
   saygılar

 • Samed dedi ki:

  Merhabalar 65m2 dükkan hat var diye söylendi tesisat kurulup doğalgaz bağlanıcak fiyat alabilirsem bu ay yaptırtmak istiyorum dükkanda kiracı var şuan.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Dukkan için doğalgaz tesisatlarında yani Ticari Doğalgaz tesisatları için ortalama fiyat vermek oldukça güç ; kullanılacak doğalgaz ekiplarına bağlı olarak toplam tüketim debisi önemli olacaktır. bu tür tesisatlarda mutlaka yerinde keşif yapmak ve gerekli hesaplar yapıldıktan sonra fiyatlandırmak gerekir.
   İstanbul içinde bu mühendislik hizmetini veriyoruz
   bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/hakkimizda
   Saygılar

 • Fadime dedi ki:

  İyi günler benim evim 100 metrekare merkezi sistem ben sadece mutfak ve banyoya hat cektirecem doğal gaz kapıda kombi hariç sizce ne kadar masraf çıkar teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   merkezi sistemlerde kombi kullanılmaz sıcak su kullanımı için Doğalgazlı şofbenler kullanılabilir. Şofben harici fiyat verilecek olursa Doğalgaz ve Şofben hattı için doğalgaz tesisatının çekilmesi , şofben montajının yapılması, proje ve gaz açma işlemleri ortalama 2000tl gibi bir fiyat tutabilir. Keşif yapılarak net fiyat verilebilir. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz var Aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/hakkimizda
   Saygılarımızla

 • birol dedi ki:

  meraba evim 90 metre kare doğalgaz hattı çektircem direk kapı girişindeki odaya doğalgaz sobası birde mutfak ocak için hat çekilcek çok yakın bir mesefedir maliyeti ne olur acaba ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Doğalgaz tesisatı soba ve ocak için çekilecek + soba montajı yapılacak Ortalama soba hariç olarak proje ve gaz açma işlemi dahil olarak bugünkü fiyatlara göre 1600tl civarı fiyat çıkabilir. Doğalgaz sobası fiyatlarını aşağıdaki linkten bulabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/soba

 • Nesrin dedi ki:

  Merhaba benim petekler ve kombi bana ait ev eski bina hiç tesisat yok sıfırdan olacak herşeyiyle bana bekadar mal olur bunun içinde kombi dolabi tesisat vanalar gelecek ne kadar olur bana yardimci olurmusunuz.saygilar

  • admin dedi ki:

   merhaba
   kombi ve radyatör hariç olarak full kalorifer tesisatı Doğalgaz tesisatı işlemleri ortlama 3000tl civarında fiyat çıkabilir. keşif yapılıp net fiyat verilebilir
   saygılar

 • Nesrin dedi ki:

  Merhaba benim evim 90 metre kare 1. Katta kapının onune dogalgaz kutusu kondu sadece merdiven arti daire ici tesisatı maliyeti nedir kombi ve petekler dahil

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   90 metrekare daire için ortalama 5 metre radyatör kullanılması yeterli olacaktır. daire içi fiyat kombi hariç olarak 4000tl gibi çıkabilir. aşağıda kombi fiyatlarını bulabilirsiniz. bütçenize göre tercih edebilirsiniz. 24kw 20.000 kcal/h gücünde olanlar sizin eviniz için yeterli olacaktır.
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   Bina içine doğalgaz hattının çekilmesi ile ilgili fiyat verebilmemiz için binadaki daire sayısı , kat sayısı, doğalgaz kutusundan binaya olan uzaklık gibi kriterler fiyatı değiştiricektir. ortlama kolon tesisatı 2000tl – 4000tl arası çıkabilir binanın büyüklüğüne göre değişir

   saygılarımızla

 • ercan dedi ki:

  Merhaba 90 metre kare eve doğal gaz çekmek ne kadara mal olur? Müstakil ev, kuzey cephe ve yalıtım yok birşey fark edermi bilmiyorum ama sormak istedim.

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   müstakil evler için doğalgaz tesisatı çekilmesi işlemlerinde öncelikle fiyat verebilmek için evin önüne doğalgaz kutusu konulmuş mu ve doğalgaz kutusunun eve olan uzaklığı önemlidir. Eğer doğalgaz kutusu konulmamış ise gaz dağıtım kuruluşuna abonelik yapılıp kutu talebinde bulunmak gerekir. Sadece daire içi maliyeti ile ilgili kombi ve radyatör hariç olarak ortalama olarak 2500tl civarı bir fiyat çıkabilir. Kombi fiyatları ile ilgili ve radyatör fiyatları ile ilgili aşağıdaki linklerden fiyatlara ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/kombi

   https://www.kombidukkani.com/radyator
   Saygılar

 • Orhan dogan dedi ki:

  90 m kara evimize düz giriş hiç dogalgaz tesisatı boru dösenmemiş sadece 2 soba birde mutfağa ne kadara çıkar acil ortalama fiyat

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   bölgeden bölgeye fiyatlar farklılık göstermektedir. İstanbul içi 2 adet doğalgaz sobası ve ocak için tesisatın getirilmesi işlemi 3500tl civarı bir fiyat çıkabilir. (doğalgaz sobaları dahildir)
   Doğalgaz soba fiyatlarına aşağıdaki linkten bakabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/soba
   saygılar

 • MUHAMMET SAİT dedi ki:

  125 m2. 3+1 Dairem var Doğalgaz bağlatacam. Petekler kapı girişindeki merkezi sisteme bağlı. Yani radyatörler uyumlu. Diğer sıcak su, ocak, kombi ve işçilik ücreti tahmini ne kadar tutar.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   merkezi sistemle ısıtılan binalarda sıcak su kullanımı doğalgazlı şofbenle sağlanır. yapılacak işlemler ; doğalgaz tesisatı + şofben montajı + şofben + proje ve gaz açma işlemleridir. ortalama fiyat verecek olursak demirdöküm şofben kullanılarak 2350tl -2500tl gibi fiyat çıkabilir. Keşif yapılarak net fiyat verilebilir. Şofben fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/sofben

   saygılar

 • Ahmet dedi ki:

  Merhaba,
  Tuzla’da 120 metrekare 4+1 dairemize doğal gaz tesisatı bağlatmak istiyoruz. Herşey dahil ortalama ne kadara mal olur?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   120 metrekare daire için 24kw 20.000kcal/h gücünde kombi yeterli olaraktır. Eğer evde hiç bir tesisat yoksa yani kalorifer tesisatı , doğalgaz tesisatı yoksa petek montajı , kombi montajı doğalgaz projesi çizimi ve gaz açma işlemleri yapılacak ise ortalama bir fiyat verecek olursak işçilik ve malzeme 2500tl civarı bir fiyat çıkabilir + petekler (1350tl) + kombi olarak en uygun yoğuşmalı kombiyi seçersek (2400tl) = 6250tl toplamda (26.06.2018 tarihi itibarı ile) civarı bir fiyat çıkabilir kullanacağımız kombi aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

   https://www.kombidukkani.com/demirdokum-atron-condense-24-kw-20-640-kcal-yogusmali-kombi?c=74

   saygılarımızla

 • Bora dedi ki:

  Merhaba 62 m2 lik yeni daire yalıtımlı. Güney cepheli.
  Petek ve kombi duvar içi tesisatı mevcut.
  İç tesisat ocak ve kombi gaz verme. Petek ölçüleri ve uygun kombi sıcak suyun dalgalanmasını istemiyorum.
  Salon mutfak 22 m2 – Y.adası 11 m2 küçük oda 10 m2 banyo 3,5 m2 ve cam balkonada petek takılacak 8 m2.
  Daikin ndj premix tam yoguşmalı bir firma bunu önerdi fakat bana gereksiz geldi boyutlarının küçük ve sessiz olması artı fakat araştırma yaparken sitenize denk geldim.
  Tavsiye edilen kombi uygunmudur. Tüm bunlar ne kadara mal olur yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkür ederim.

 • Ebru dedi ki:

  Mrb biz hermetik soba kullanıyorz kullandığınız odaya izolasyon yaptircaz tesisat boruları yapacağımız sıvanın içinde kalsa sorun çıkarır mı bize kalekimle sıva yapcaz acil cvp verirsiniz sevinirim

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Sıva altında Tesisat borusu derken doğalgaz borusunu kast ediyorsanız Çok büyük sorun olabilir. Doğalgaz borusu kesinlikle ve kesinlikle sıva altından geçemez geçmesi yasaktır…

   Saygılar

 • Murat dedi ki:

  Merhaba
  Sadece Ocak ve sıcak su için doğal tesisatı yaptırmak istiyorum. Doğalgaz kapıda sadece içiri tesisat çekilecek. Petek istemiyoruz merkezi sistem ile ısınıyoruz. anahtar teslim ne çıkar.

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Merkezi ısıtma sistemlerinde doğalgaz tesisatı ocak ve şofben için + şofben montajı (sıcak su için) + proje ve gaz açma işlemleri ortalama 1300tl – 1500tl fiyat çıkabilmektedir (şofben hariç olarak) . Doğalgazlı şofben fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/sofben
   Keşif yapılarak net fiyat verilebilir İstanbul için ücretsiz keşif hizmetimiz var
   https://www.kombidukkani.com/hakkimizda
   Saygılar

 • Resul dedi ki:

  Merhaba bziim ilçeye bu sene doğal gaz geliyor 2 katlı ev komple 3+1 110 metre kare 2 kat da aynu bize tesisatı döşeme ve kombi şey maliyeti nasıl çıkar hiç bir şekild e tesisat yok soba sistemi vardı sadece odalarda

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   3+1 110 metrekare dairenin sıfırdan kalorifer tesisatı doğalgaz tesisatı proje ve gaz açma işlemleri ortalama 4000tl civarı tutar kombi hariç olarak İstanbul içinde…bu fiyata istediğiniz marka model kombi fiyatını eklemeniz gerekir toplam fiyatı bulmak için… kombi fiyatları na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com
   burada ilaveten doğalgaz kutusundan bina içine kadar doğalgaz hattı da getirilmesi gerekecektir. bunun maliyeti de doğalgaz kutusundan binaya olan mesafeye göre değişkenlik arz edecektir.
   bu verdiğim fiyatlar İstanbul içi ortlama çıkabilecek fiyatlardır. Bölgenizdeki firmalara keşif yaptırarak net fiyat almanız en doğrusu olacaktır
   saygılar

 • Emrah dedi ki:

  Merhabalar oturdugum bınada dogal gaz var 5 yıllık bına daırenın ıc tehsısatı sıva altı var sadce petek ve kombısı yok ve abonelık vb ufak tefek yapılcak seyler veya malzemeler var ortalama fıyat ne cıkar daırem 110 m karedır 3+1 dır banyo dahıl 6 petek gerekıyor ortalama bır rakam alma sansım var mı ?

 • aslı dedi ki:

  merhabalar 3+1 evime yaklasık 90 metra kare doğalgaz dosetmek istiyorum. Dogalgaz kapıya kadar geldi içeri alınacak petek doseme dogalgaz hattı vs. toplam ne kadara olur ortalama teşekkür ederim

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   90 metrekare daire için ortalama 5 metre civarı radyatör ve 20.000 kcal gücünde bir kombi kullanılması uygun olacaktır. ortalama bir fiyat verilecek olursa en düşük fiyatlı kombi ile çıkabilecek rakam 4000tl olabilir. Daha iyi bir kombi ile de fiyat 5000tl ye kadar çıkabilir. Net fiyat için keşif yapılırsa daha doğru olacaktır. kombi fiyatlarınızı aşağıda bulabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/
   saygılar

 • asuman dedi ki:

  80 m2 daireme kombi taktırmak istiyorum ne kadara malolur

 • ufuk dedi ki:

  merhaba
  şu an bacalı kombi kullanıyorum. hermetik kombiye geçiş yapmak istiyorum. igdaş proje bedeli , yeni kombi için kurulacak tesisat bedeli (yeni kombi mutfakta kurulacak doğalgaz ocak hattından su tesisatı petek den alınacak) ve kombi montaj bedeli ne kadardır?
  teşekkürler

  • admin dedi ki:

   merhaba
   Bacalı kombiden hermetik kombiye geçiş işlemlerinde igdaş proje çizimi, kalorifer tesisatında tadilat, doğalgaz tesisatında tadilat işlemi yapmak gerekir . Bacalı kombinin bulunduğu yerden ne kadar yer değişikliği yapılıp hermetik kombi koyulacak ? fiyatı belirleyecek olan kısım burasıdır. Ortalama bir fiyat verilecek olursa 1500tl – 1800 tl arasında bu işlemler yapılabilmektedir toplam maliyet için ilaveten tercih edeceğiniz hermetik kombi fiyatını da eklemeniz gerekir. hermetik kombi fiyatlarımız aşağıdaki linkteki gibidir.
   https://www.kombidukkani.com/hermetik-kombi

   En net fiyat için keşif yapılıp ona göre fiyat verilebilir. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz var 0212 535 00 53 nolu telden ücretsiz keşif isteyebilirsiniz

   saygılar

 • Hakan dedi ki:

  Merhabalar 2+1 100 m2 olan ev için doğalgaz döşetmek ne kadara mal olur ? Doğalgaz binaya gelmiş ama çekilmemiş

 • Kamuran dedi ki:

  4 katlı 8 daire bir dükkan doğalgaz sobali yaptırmak istiyorum ne kadar olur fiyat verebilirmisiniz

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Bina önündeki kutudan bina içine kadar tesisatın yapılması işlemi (ana kolon tesisatı ) yerine bakmak gerekir . Daire içi doğalgaz tesisatı, soba + soba montajı işlemleri İstanbul içinde ortalama soba dahil olarak 1 daire için 1800tl – 2000tl gibi fiyat çıkabiliyor. Soba olarak aşağıdaki linkteki sobaları kullanarak fiyat verdik.
   https://www.kombidukkani.com/soba

   saygılarımla

 • Bulent dedi ki:

  Merhaba 60 metrekare işyerime dogalgaz sobasi kurmak istiyorum.tesisat ucreti ne kadar gider?Ayrica soba ekonomik olurmu kombi gibi.olur diyorsaniz alabilecegim soba markasi lutfen

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   doğalgaz sobası tek oda yerlerin ısıtılmasında ekonomik olabilir. verimlilik açısında kıyaslanırsa kombi cihazı sobaya göre daha verimli cihazdır. tek oda kullanacaksanız ve sıcak su kullanımıda yoksa soba tercih edebilirsiniz. Aşağıda soba modellerini paylaşıyorum
   https://www.kombidukkani.com/soba

   Saygılar

 • volkan dedi ki:

  iyi aksamlar dogalgaz borulari vs cekildi sadcee petek,kombi ve disariya baglanti ucreti ne kadar

 • furkan dedi ki:

  90 metre kare evim var . toplam 1 oda 1 salon 1 banyo 1 mutfak . dogalgaz hattı falan fılan tüm işlemler saati kombisi falan herşey toplamda ne kadar mal olur ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   90 metrekare daire için 5 metre radyatör kullanılacağını varsayarsak ortalama kombi hariç olarak 2750tl civarı fiyat çıkabilir. kombi fiyatlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com
   saygılar

 • Alpay dedi ki:

  4 katlı bir binanın 4. katında bulunan 2+1 136 metrekare şeklinde olan bir daireye kış aylarında ortalama, tahminen ne kadar doğal gaz faturası gelir ?

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   Doğalgaz faturası tutarı ile ilgili bir çok faktör vardır. Evin konumu, dairenin yalıtımı, kombi, ocak ve sıcak su kullanım miktarı, kalorifer tesisatının düzgün yapılması (çok dönüşlerin olmaması, mümkün olduğu kadar dirsek az kullanılması faturayı azaltıcı etkisi vardır) , kombinin performansı ( yoğuşmalı kombi ), kışın sert geçmesi vb. gibi etkenler doğalgaz yakıt kullanım miktarını etkileyecektir. 136 metrekare yalıtımlı bir evde kışın ortalama gelebilecek yakıt tutarı 300 -350tl olabilir.
   Saygılarımızla

 • omer ozturk dedi ki:

  mrb admin evim 85 m2 buna göre kendi kombi haric ne kadara dogalgaz tesisatı gelir tsk

  • admin dedi ki:

   Merhaba Omer Bey
   85 metrekare daire için ortalama 4 metre radyatör kullanılacağını düşünürsek kombi hariç olarak 2600 tl gibi bir fiyat çıkabilir. İstanbul içi ücretsiz keşif hizmetimiz var net fiyat için mutlaka keşif yapmak gerekir.

   saygılarımızla

 • Meral dedi ki:

  130 m2 3+1 ev toplamda 6 petek olacak şekilde çekilecek doğalgaz tesisatı için kombi de olmak üzere herşey dahil nekar ücret öderim .

  • admin dedi ki:

   Merhaba Meral Hanım
   130 metrekare için kombi hariç olarak ortalama bir fiyat verecek olursak ; 6 adet petek ve toplamda 6 metre radyatör gideceğini düşünelim Toplam 3000tl kombi hariç ortalama fiyat çıkar. aşağıdaki linkten kombi fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

   https://www.kombidukkani.com

   Saygılar

 • Salih dedi ki:

  Merhaba,
  Evimizde 2 adet sobalı doğalgaz var, bunu petek olarak değiştirmek istiyoruz. gereken ek tesisat, petek, kombi vs, yani tam olarak bir değişim ne kadara mal olur? evimiz 115-120 metrekare.3+1. peşinat+senet olarak yaptırmak istiyoruz, bu mümkün mü? Yer Fatih/Karagümrük

  • admin dedi ki:

   Merhaba Salih Bey
   Anladığım kadarıyla soba tesisatından tadilat yapılarak kombili sisteme geçmek istiyorsunuz. 3+1 daire 120 metrekare için ortalama 5 -6 metre radyatör kullanılması gerekecektir. buna göre kombi hariç olarak çıkabilecek ortalama fiyat peşin 2750tl civarındadır. Kombi olarak bütçenize uygun kombiyi aşağıdaki linkten seçim yapabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com

   senet ile taksit konusuna gelirsek artık kalorifer tesisatında senet olayı hemen hemen hiç yapılmamaktadır. senet ile yapılabilmesi için bir kaç teminat kefil vermeniz gerekecektir. kredi kartı taksit imkanı ile size hem çok daha uygun fiyatlı tesisat yapılacaktır hemde evrak prosedür gibi işlemlerle uğraşmadan işleminiz kısa sürede halledilmiş olur
   saygılar

 • TOLGA dedi ki:

  Merhaba,

  Evimde kombi, tesisiat vb hiçbir şey yok. Fakat eviin kapısına akdar hat çekili, hatta mutfak ocağıma kadar doğalgaz geliyor.
  Aşağıdaki linkte planı verilen 50 m2 ev için tüm masraflarıyla (kombi, proje, tesisat vs…) ne kadara mal olur?
  https://i.hizliresim.com/OLXQzQ.jpg

  • admin dedi ki:

   Merhaba Tolga Bey
   Resimden görüldüğü kadarıyla 2 oda için 1’er metre radyatör kullanılır , amerikan mutfak salon kısmı için 1,6 metre radyatör , banyo içinde 1 adet havlupan kullanılabilir 5*7 boyutunda. buna göre kombi hariç olarak doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, montajların yapılması , proje ve gaz açma işlemleri için çıkabilecek fiyat 2500tl civarıdır. Kombi olarak 24kw (20.000kcal/h ) kombi yeterli olacaktır.
   saygılarımızla

  • sehrı dedi ki:

   merhaba 100 mt kara bır daırenın her seyı dahıl dogal cekım ucretı nedır ogenebılırmıyım evın ıcınde satece sıcak su boruları doselı her yerıne okadar baskada hıc bırsey yok

   • admin dedi ki:

    Merhaba
    Anladığım kadarı ile kalorifer tesisatınız mevcut , kombi +radyatörler + montajlarının yapılması + doğalgaz tesisatı + proje ve gazaçma işlemelerine ait ortalama bir fiyat talep ediyorsunuz. Bu işlemlere ait 100 metrekare daire için çıkabilecek rakam kombi hariç olarak 2400tl civarı bir fiyat çıkabilir. Kombi için aşağıdaki linkten güncel kombi fiyatlarını görebilirisiniz.

    https://www.kombidukkani.com

    Saygılar

 • Fatma dedi ki:

  Merhaba benim evim 100 metrekare 2 +1 doğalgaz tesisatı yaptırsam ne kadara tutar hermetik kombi ile ??

 • Emre can dedi ki:

  Merhaba ben Samsun’dan yazıyorum 3 odalı +salon mutfak bir metre karesini net bilmiyorum sanırım 1 metrelik 4 adet petekler yeterli olucaktır giriş kat dağirem var balkon yok sıfırdan tesisat yapılacak kombi de dahil nekadara mâl olur…

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   4 metre radyatör ve 1 adet 5*7 havlupan kullanılarak kombi hariç çıkabilecek ortalama fiyat 2500tl – 2600tl civarındadır. 24 kw ( 20.000kcal/h ) gücünde bir kombi yeterli olacaktır. Aşağıda hermetik kombi ve yoğuşmalı kombi fiyatları ile ilgili linkleri paylaştım. ordan kombi fiyatınıda ekleyerek toplam fiyat çıkarabilirsiniz.

   https://www.kombidukkani.com/hermetik-kombi

   https://www.kombidukkani.com/yogusmali-kombi

   Firmamız İstanbul içinde işlem yapmaktadır Bölgenizdeki fiyatlar farklılık gösterebilir
   Saygılarımızla

 • Ahmet K dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. Kombi+tesisat işim bitti. 7 Ağustos günü firma yetkilisi keşfe geldi. Çarşamba+Perşembe iş bitti. Sadece birkaç prosedür kaldı. Gaz bağlantısı,sayaç takılması, termostat vs gibi…
  Kullanılan malzeme Demirdöküm Atron cihaz ve ECA petek (7 petek+1 havlupan) …
  Fiyata ve ödeme şekline gelince;
  Herşey dahil 1000 TL PEŞİN + (10×400 TL)= 5000 TL ye anlaştık.

  • admin dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz ilginiz için . Doğalgaz tesisatı yaptırdığınız fiyat bizim verdiğimiz fiyata yakın bir fiyat . İyi günlerde kullanmanızı dileriz . teknik sorularınızla ilgili yine yardımcı olmak isteriz
   saygılarımızla

 • Selda dedi ki:

  Merhaba ewim 3+1 yaklasık 100mkare mevcutta dogalgaz sobası var petek doseme ıcın fiyat verebilirmisiniz ayrıca ödeme kredi kartı yada senet ile oluyor mu teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   100 metrekare daire soba iptal edilecek sanırım onun yerine kombi tesisatı yapılacak. Burada doğalgaz tesisatında tadilat yapmak gerekir soba hattı iptal edilip kombi için bir vana bırakmak gerekecektir. tadilat işlemi olduğu için doğalgaz tesisatının bazı kısımları kullanılabilir bununda fiyata etkisi olacaktır. Ortalama bir fiyat verecek olursak 100 metrekare dair için 5 metre radyatör yeterli olacaktır. Normal hermetik bir kombi ile peşin olarak çıkabilecek rakam 4000tl peşin çıkabilir. Kredi kartı peşin fiyata 9 taksit seçenekleri sunabilmekteyiz. Eğer senetle ödeme yapmayı düşünüyorsanız belli miktar peşinat ve vade farkı gelerek ödeme yapabilirsiniz.
   Yoğuşmalı kombi seçilirse 4500 ile 5000tl aralığında bir fiyat çıkabilir
   saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir