01 Eylül 2021

Sobadan Kombiye Geçiş

ile admin

Sobadan Kombiye Geçiş İşlemleri Nasıl Yapılır ?

Sobadan Kombiye Geçiş işlemleri; Doğalgazlı Soba kullanan müşterilerimizin kombi tesisatına geçmesi için yapılacak işlemlerdir. Bunun için ilk önce Doğalgaz tadilat projesi çizilmesi gerekir. İgdaştan proje onayı alındıktan sonra daire içi doğalgaz tesisatında tadilat yapılır yani doğalgaz sobası iptal edilip kombinin montaj edileceği yere Daire içi kalorifer tesisatı, sıcak su tesisatı, radyatör montajı, kombi montajı  işlemleri yapılarak tesisat yapım işleri bitirilir. Daha sonra yapılan tesisatın kontrol edilmesi için İgdaştan randevu alınır. İgdaş proje ve tesisatın gaz sızdırmazlık testleri kontrol edilerek süreç tamamlanmış olur. Ortalama tüm sürecin tamamlanması 7-10 gün sürebilir (igdaş yoğunluğu, evdeki tesisatın büyüklüğüne bağlı olarak değişebilir)

Sobadan kombiye geçis işlemlerinde kampanyalı fiyatlar; İgdaş yetkili firmamız tarafından çok rahat ve kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bizden Mutlaka Fiyat Alın ! Ücretsiz Keşif hizmetimizden yararlanın.

İgdaş Sertifika Numaramız : 7004340

İletişim : 0212 535 00 53

WhatsApp: 0549 720 47 52

kalorifer petek tesisatı

Doğalgaz sobasından kombiye geçiş işlemleri özellikle İstanbul’a Doğalgaz ilk geldiği semtlerde karşımıza çıkmaktadır. Örneğin Bayrampaşa Doğalgaz Tesisatı, Fatih Doğalgaz tesisatı, Gaziosmanpaşa Doğalgaz Tesisatı, Eyüp Doğalgaz Tesisatı, Kağıthane doğalgaz tesisatı en çok sobadan kombiye geçiş yapılan bölgelerdir. Şişli, bakırköy bahçelievler güngören esenler gibi semtlerde de yoğun olarak kombi tesisatına geçiş işlemleri yapılmaktadır.

kombidukkani-com-logo-son21-300x86Kombi Dükkanı Firmamız sobadan kombiye geçiş işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bir çok markanın bayiliğini yapan firmamız istediğiniz marka model kombiye göre uygulama yapabilir. Size uygun ödeme seçenekleri ile kampanyalı fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşın.