10 Ocak 2022

Gaziosmanpaşa Kombi Değişimi Nasıl Yapılır?

ile admin

Gaziosmanpaşa Kombi Değişimi Nasıl Yapılır ? 

Gaziosmapaşa da bulunan firmamız kombi değişimi hizmetimizi İstanbul İli sınırları içerisinde TÜM İlçelerinde verebilmekteyiz. . Gaziosmanpaşa Kombi Değisim işlemlerinde İgdaştan onay almak gerekir. Bu sebepten kombinin değişimi mutlaka igdaş yetkili firma tarafından yapılmalıdır. Kombi Dükkanı firmamız İgdaş Yetkili firmadır. Sertifika numaramız 7004340 tır. Çok hızlı ve güvenilir bir şekilde kombi değişimi işlemlerini yapmaktayız.

Kombi yeri ile ilgili bir kaç resim veya video çekip whatsapp hattımıza gönderirseniz size en iyi kombi değişimi fiyatlarımızı verebiliriz. Göndereceğiniz resimlerde; Kombinin tesisata bağlantı kısmı, kombi bacasını ve yoğuşma gider hattı bağlantısı için kombi balkonda ise balkon süzgeci, mutfakta ise mutfak lavabosu kısımlarının görünmesi yeterli olacaktır. Detay bilgilendirme için bize ulaşın.

WhatsApp : 0549 720 47 52 

İletişim : 0212 535 00 53 

Kombi Değişimi işlemi Eski kombi sökülüp yeni kombinin montaj edilmesi yani kombi yenileme işlemidir. Eski kombi ile yeni kombi arasında montajlama işlemin bir takım farklılıklar olabilmektedir. Yeni kombi takılırken eski kombi altındaki vana ve filitre kısımları, gaz flexi uyum sağlamaz bu sebepten bunların yenilenmesi gerekir. Yoğuşmalı kombi montajı işleminde yoğuşma gider hattının çekilmesi gerekir.

Yoğuşma Gider hattının uygunluğu ile ilgili whatsApp hattımıza  kombinin bir kaç fotoğraf gönderirseniz profesyonel çözümler sunabilmekteyiz. Kombi baca kısmının eğiminin yukarı verilmesi gerekir. Montaj işlemi bittikten sonra gaz kuruluşundan alınmış onay belgesi müşteriye teslim edilir. Kombi montajı, kombi yerine göre değişiklik göstermekle beraber 2-3 saat zaman aralığında tamamlanır. Yeni montaj edilen kombinin servisi yönlendirilerek kombinin ilk çalıştırma ve garanti onayı işlemi servis tarafından yapılır. Böylece Kombi degisimi işlemi tamamlanmış olur.

https://www.kombidukkani.com/

Firmamız İgdaş Yetkilidir. Kombi Değişimi işlemlerine yetkilidir. Kombi Dükkanı firmamız hem satış hemde uygulama yapan firma olduğu için müşterilerimize çok uygun fiyatlardan Kombi Değişimi işlemlerini yapabilmektedir. Bizden fiyat almadan karar vermeyin .

Kombi Dükkanı firmamız bir çok markanın bayiliği yapmaktadır. Bu sayede müşterilerimize geniş ürün seçenekleri sunabilmektedir. Firmamız bayiliğini yaptığı markalar Eca, Demirdöküm, Vaillant, Buderus, Bosch, Baymak, Airfel, Protherm dir.

Kombi Seçimi Konusunda Teknik Personelimiz müşterilerimize hangi ürünlerin kendileri için uygun olduğu konusunda profesyonel destek vermektedir. Bu destekte müşterilerimizin Bütçesi ve ihtiyacına göre uygun kombi seçilmesi sağlanmaktadır.

0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 / 0549 720 47 52 nolu telefonlardan bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Kombi Değişimi, Gaziosmanpaşanın tüm semtlerinde ve mahallelerinde gerçekleştirmekteyiz; Beşyüzevler, küçükköy, karadeniz mahallesi, yıldıztabya mahallesi, pazariçi mahallesi, merkez mahallesi, yeni mahalle, barbaros mahallesi, hürriyet mahallesi, sarıgöl mahallesi, bağlarbaşı mahallesi, fevziçakmak mahallesi