10 Ocak 2022

Kombi Montajını Kim Yapar?

ile admin

Kombi Montajını Kim Yapar?

Kombi montajı denildiği zaman akla gelen ilk şeylerden birisi ücretli mi? ücretsiz mi? sorusudur. Kombi montajı, servisler tarafından yapılmamaktadır. Servisler kombinin montaj işleminden sonra gelerek garanti işlemini başlatır ve kombi kullanımını anlatarak işlemlerini bitirirler

Peki Kombi Montajını Kim Yapar?.

Kombi montaj işlemini İgdaş yetkili firmalar yapmaktadır. Bu sebepten dolayı montaj işlemleri her İl ve ilçe için ücretlidir. İgdaş yetkili firmalar haricinde montaj yaptırmanızı tavsiye etmiyoruz çünkü Doğalgazla yanıcı bir ürün olan Kombilerin güvenilir ve estetik bir şekilde montajı yapılması gerekmektedir. Ücretsiz Kombi Montajı denildiği zaman satıcı firmalar kombi fiyatlarının üstüne montaj ücretini ekleyerek müşterilere bilgi vermektedir. 

Neden Montaj Ücretli?

Kombi Montajının ücretli olmasının sebebi;

Daireniz için kullanılacak olan malzemeler (Yoğuşma Gider Hattı, Kombi Flexi, Alt bağlantısı vb.) değiştirilir.

Kombi değişim ve montaj işlemlerinde İgdaş tarafına bildirim yapılması gerekir. İgdaş onayı alınmazsa ilgili Markanın servisleri kombinizi garantiye almayacaktır. 

Kombi İlk Çalıştırma

Montaj işleminin prosedürlere uygun olarak yapılıp yapılmadığını kontrol ettikten sonra Kombi ilk çalıştırma işlemi ilgili Kombi markasının servisleri tarafından yapılmaktadır ve bu işlem tamamen ücretsizdir.