Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Doğalgaz Tesisatı kampanyası; ücretsiz keşif peşin fiyatına  taksit,  çok uygun doğalgaz tesisatı fiyatları, kaliteli işçilik 1 günde iş bitimi, sorunsuz ve hızlı bir şekilde gaz açım işlemleri Kombi Dükkanı firmamız tarafından yapılmaktadır.İstanbul içi tüm ilçelere ücretsiz keşif hizmetimiz vardır.

Bizden fiyat almadan karar vermeyin! 

0212 535 00 53

0549 720 47 52

Dogalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı yapım işi oldukça önemlidir mutlaka yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır.Firmamız igdaştan yetkilidir. İgdaş Yetki Numarası 7004340 dur. Kombi Dükkanı olarak doğalgaz tesisatı işlemlerinizi son derece profesyonel olarak yapmaktayız. Sektörümüzde bu işi yeterince bilmeyen bir çok firma ve usta bulunmaktadır. Kombilerin özelliklerini dahi bilmeden, tesisat güzergahının nasıl daha verimli olacağını saptamadan ezbere tesisat yapan kişiler ,müşterilerine mağduriyetler yaşatmaktadırlar. Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı yapılırken Kombinin seçimi, Kombinin konulacağı yer, doğalgaz tesisatını gidiş güzergahı, radyatör seçimi, kalorifer tesisatının gidiş güzergahının çok iyi tespit edilmesi gerekir. Öncellikle can güvenliği daha sonrasında ekonomik ısınmanın sağlanmasında bu konular oldukça önemlidir.

kombidukkani-com-logo-son21-300x86Kombi Dükkanı firmamızın bir çok markanın satışını yapmaktadır bu sayede müşterilerimiz geniş bir ürün çeşitliliği ve alternatif çözümler üretebilmektedir. Satış yaptığı markalar arasında Eca kombi , Demirdöküm Kombi, Vaillant, Ariston, Bosch, Buderus, Viessman, Baymak, Ferroli, Airfel bulunmaktadır. Firmamız internet üzerinden online olarak kombi ve radyatör satışı yapmaktadır. Bu yüzden fiyatlarımız her zaman güncel ve güvenilirdir

Doğalgaz Tesisatı Fiyatları

Doğalgaz tesisatı fiyatları için ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul ili içerisinde ücretsiz keşif yapabilmekteyiz. Gaziosmanpaşa doğalgaz tesisatı, eyüp doğalgaz tesisatı, bayrampaşa doğalgaz tesisatı, fatih doğalgaz tesisatı, kağıthane doğalgaz tesisatı, beşiktaş , sarıyer dogalgaz, bakırköy , esenler , bağcılar, bahçelievler , zeytinburnu, beylikdüzü , esenyurt, sultangazi doğalgaz , arnavutköy  en yoğun çalışma yaptığımız bölgelerdir.

Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, kombi değişimi, kombi montajı, bacalı kombi değişimi işlemleri, bacalı kombiden yoğuşmalı kombiye geçiş işlemleri, şofben montajı, şofben tesisatı,  doğalgaz projesi , igdaş gaz açma işlemleri vb.. bir çok konuda firmamız hizmet vermektedir.

Doğalgaz Tesisatı Fiyatları” hakkında 18 yorum

  • Merhaba
   Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı fiyatı verirken kombi hariç fiyat veriyordum. Artık radyatör fiyatını da yazmadan ortalama fiyat yazıcam Çünkü dolar ve euro artışı ile malzeme fiyatları haftalık güncellemeler oluyor bu durumda verdiğimiz fiyatların güncelliğini bozuyor. İşçilik yani kombi montajı, doğalgaz projesi, tesisat işlemlerinin fiyatları çok fazla değişmiyor.
   85 m2 daire için ortalama 4,5 metre radyatör yeterli olacaktır. Kombi olarakta 20kw veya 24kw kombi güçü yeterlidir. Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı ve doğalgaz projesi dahil ortalama 3500tl den yapılabilir kombi ve petek hariç olarak.
   güncel kombi fiyatları aşağıdaki gibidir
   https://www.kombidukkani.com/kombi
   güncel radyatör petek fiyatları aşağıdaki gibidir. 1 metre radyatör fiyatı ile kullanılacak radyatör metresini çarparak toplam fiyatı bulabilirsiniz.
   https://www.kombidukkani.com/radyator
   Saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir