Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı Nasıl Yapılır ? 

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi İstanbul ili sınırları içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız. İstanbul içi dogalgaz işlemleri için ücretsiz keşif hizmetimiz vardır. Tesisatın nasıl yapılacağı ? hangi güzergahlardan geçeceği ?  kombi evin neresine montaj edilirse tasarruf sağlanabileceği ?  ne kadar petek, radyatör konulursa evin ısınacağı ? ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

Ücretsiz Keşif 

İletişim : 0212 535 00 53 

WhatsApp : 0549 720 47 52  

Doğalgaz tesisatı, Doğalgaz projesi işlemlerinizi mutlaka yetkili firmalara yaptırınız ! Firmamız İgdaştan sertifikalıdır İgdaş yetki numaramız 7004340 dır.

Doğalgaz Tesisatı İşlemlerini Hangi Bölgelerde Yapabiliyoruz ?

Kombi Dükkanı firmamız dogalgaz tesisati , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini sadece İstanbul içinde Avrupa Yakası ve Anadolu yakasına verebilmektedir. Bir çok markanın bayiliğini ve satışını yapan firmamız özellikle ECA, Demirdöküm, Buderus, Vaillant, Viessman, Warmhaus, Sanica,  Baymak, Bosch, Airfel markaların ürünlerinin satışı yapmaktadır. Kombi Dükkanı, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp ürün çeşitliliği ile alternatif çözümler sunabilmektedir.

Doğalgaz Tesisatı

Kombi Dükkanı firmamızın Showroomunda bir çok ürün sergilemekteyiz. Showrooma gelerek bir çok markanın ürününü görebilirsiniz ayrıca müşterilerimize deneyimli personelimiz ve mühendislerimiz tarafından hangi ürünleri tercih etmeleri konusunda destek vermekteyiz.

Doğalgaz Tesisatİ doğalgaz tesisatı fiyatları

Doğalgaz TesisatıKombi Dükkanı firmamız müşterilerimize dogalgaz tesisat yaptırırken bir çok ödeme şekli sunar. Hiç peşinatsız kredi kartına taksit, peşinat verdiğiniz oranda iskonto alma şansı veya sizin ödeme durumuna göre mutlaka bir ödeme programı yapabiliriz.

Dogalgaz tesisatı fiyatlarımızı öğrenmeden karar vermeyin!

Ücretsiz keşif için bize 0212 535 00 53 / 0212 535 00 63 / 0549 720 47 52 no lu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz. Her türlü sorularınızı görüş ve önerilerinizi bize gönderin deneyimli mühendislerimiz sorularınızı cevaplasın.

Mail : İnfo@kombidukkani.com 

Kombi Dükkanı Youtube Kanalımıza Üye olarak Ürün Tanıtım Videolarımızı izleyebilirsiniz

https://www.youtube.com/channel/UCkIVCggTwsILOMekMJykdlA

Firmamız Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır ısıtma soğutma sektöründe faaliyet göstermektedir. Kombi Dükkanı hakkında bilgilere ve Güncel kombi fiyatlarını aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz  https://www.kombidukkani.com/kombi

Tüm Türkiye ye toptan ve perakende olarak kombi, klima, radyatör, oda termostatı ürünlerin satışını yapmaktadır. Demirdöküm, ECA, Vaillant, Buderus, Bosch, Airfel, Viessmann, Baymak ve Protherm marka ürünlerin satış noktasıdır.

Her türlü doğalgaz tesisatı ile ilgili görüş öneri teknik sorularınızı müşteri defteri bölümünden bize sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir