Home » Hakkımızda

Hakkımızda

dan-smahattiyenioval
yeni-yetki
ücretsiz-keşif

Kombi Dükkanı firması uzun yıllar doğalgaz sektöründe çalışan Makine Mühendisi Taner Özer tarafından İstanbul Gaziosmanpaşa da kurulmuştur. Genç ve dinamik kadrosuyla hep yeniliğe açık ve teknolojiyi takip eden Kombi Dükkanı; kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Kombi Dükkanı firması hem satış hemde taahhütçü kimliğine sahip bir firmadır. Bu sayede müşterilerimize hangi ürünün kendileri için en uygun olduğu konusunda profesyonel destek verilebilmektedir. Bir çok markanın bayiliğini yapan Kombi Dükkanı hem sanal mağazası www.kombidukkani.com hem de gerçek dükkânımızın showroomundan satış yapmaktayız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2013 yılı içerisinde kombi showroomumuzu yaptık. Bu sayede müşterilerimiz kombileri gerçek boyutları ile görerek kombi seçimlerini yapabilmektedirler. Tüm Türkiye ye toptan ve perakende olarak satış yapan firmamız Taahhüt ve montaj işlemlerini ise sadece İstanbul sınırları içerisinde yapmaktadır. Showroomumuzda Eca, Demirdöküm, Ariston, Bosch, Baymak, Viessman, Buderus, Vaillant, Airfel markalarının en çok satılan ürünlerini sergilemekteyiz. Firmamız İgdaştan yetkilidir. Yetki numaramız 7004340 dır.

 DSC01294   DSC01295

Kombi Dükkani sattığı ürünler arasında kombi, klima, şofben, termosifon, radyatör, oda termostatı, radyatör vanası ve tesisat malzemeleri vardır.

Kombi Dukkanı yaptığı taahhüt işlemleri arasında Kalorifer tesisatı, doğalgaz tesisatı, petek temizliği, tesisat temizliği, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, radyatör montajı, su tesisatı, pimaş tesisatı, şofben tesisatı vardır.

İletişim: Hürriyet mah. 264 sok. No: 13 A/B Gaziosmanpaşa /İstanbul

Tel : 0212 535 00 53 / 535 00 63

Cep: 0541 720 47 50 / 0549 720 47 52 / 0541 720 47 51

 

İGDAŞ FİRMA PERFORMANS BİLGİLERİ

Aşağıdaki QR kodu ile Firmamızın Performansını İnceleyebilirsiniz.

 

 

Ürün Tanıtım Videolarımız


Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kombi21