Home » Doğalgaz Tesisatı Yazılar » Doğalgaz Projesi Fiyatları

Doğalgaz Projesi Fiyatları

ücretsiz-keşif

yeni-yetki

Sanaltur

demirdokum-1

Doğalgaz Projesi Fiyatları

Doğalgaz projesi fiyatları doğalgaz tesisatının bulunduğu bölgeye göre ( Avrupa yakası- Anadolu yakası ) , aynı binada çizilecek proje adedine göre (tek daire- 3 daire) , doğalgaz projesinin yanında yapılacak işlemlere ( kombi montajı, doğalgaz tesisatı, petek montajı gibi işlemler) göre değişiklik gösterecektir. Ortalama bir fiyat söylemek gerekirse İstanbul için doğalgaz projesi fiyatları 400tl ile 500 tl arasında değişmektedir.

Architects with BlueprintsDoğalgaz projesini sadece igdaş yetkili firmalar çizebilir, proje onayı alabilir ve gaz açma işlemi yapabilir. Firmamız Kombi Dükkanı igdaş yetkili firmadır yetki numaramız 7004340  dır.

Doğalgaz projesi fiyatları, İGDAŞ Yetkili Firma, Kısa sürede proje onayı ve gaz açma, En uygun Doğalgaz projesi fiyatları Kombi Dükkanında!

Doğalgaz projesi, firmamız tarafından aynı gün içinde çizilmekte igdaşın yoğunluğuna göre değişmekle beraber ortalama 1-2 gün içinde onay alınmaktadır. Doğalgaz gaz açma süresi ortalama olarak 7-10 gündür.

Doğalgaz tesisatında bir değişiklik yapıldığında mutlaka doğalgaz tesisat projesi çizilip igdaş tarafından kontrol edilmesi gerekmektedir. Doğalgaz Sobalı tesisattan kombili tesisata geçiş yapıldığında doğalgaz tadilat projesi çizmek gerekir. Bacalı kombiden hermetik kombiye geçiş işlemlerinde de doğalgaz tadilat projesi çizilmesi gerekmektedir. Kombi değişimlerinde eski kombiye göre daha güçlü bir kombi tercih edildiğinde doğalgaz projesi çizilmesi gerekir. Doğalgaz tesisatında herhangi bir değişiklik yapıldığında mutlaka doğalgaz projesi çizilmelidir.

kombidukkani-com-logo-son21-300x86İstanbul un her bölgesinde hizmet veren Kombi Dükkanı firmamız kombi satış, kombi montajı, doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı işlemlerinde de müşterilerimize profesyonel hizmet vermektedir. Yoğun olarak çalıştığı bölgeler arasında bayrampaşa, fatih, eyüp, gaziosmanpaşa, sultangazi, kağıthane, şişli, beyoğlu, sarıyer, esenyurt, beylikdüzü, avcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Küçükçekmece bulunmaktadır.


4 yorum

 1. Canser Kör dedi ki:

  Merhaba evim urla İzmir de yaklasık 120 metre kare dupleks evim yalıtımsız hatta üst taraf yarım catı,kuzey taraf denize 200 metre ve burdan soguk fazlaca alıyor.camlar ısıcam ve penli evimde tesisat döseli motorinli tesisatı ıki sene kullandım 6 senedir kullanmıyorum tesisatı yukardan asağıya dogru yapmıslar o yüzden kazan yukarıdaydı üst kat daha az ısınıyordu.Su an doğal gaz kapıya geldi Kombi olarak ne tavsiye edersiniz?Üst kattaki 6.6 m.radyatör paslı bunları degistirmeyi düsünüyorum,alt katta 2.6 metre radyatör kalacak ayrıca yukarda ufak tavanda 80 cm bir radyatör daha var.Acaba kombi yer olarak yukarıda olması sorun olurmu,olursa asağıya bahce acık balkona koydurağım koruma dolabı olacak bu arada ana devre 32 lik asgıya iniyor. kombi ve dizayn olarak yardımlarınızı bekliyorum sayğılarımla

  • admin dedi ki:

   Merhabalar
   Kombi yerinin seçiminde mümkün olduğu kadar evin orta kısınlarına konulması avantajlıdır (ısı dağılımın iyi olması için) , diğer taraftan sıcak suya yakın bölgelere tercih etmek iyi olacaktır (sıcak su istendiğinde fazla su akıtılmadan sıcak su alabilmek için) , mümkün olduğu kadar kombiyi dışarda montaj etmeme gerekir (tasarruf açısından) dışarı monte edilecekse borular mutlaka izole edilmeli…
   Üst kata kombi koyulmasında bir mahsur olmaz fakat doğalgaz borularunu üst kata kadar çekilmesi gerekecek evin her tarafında doğalgaz borusu olacak bunu dikkate almalısınız. 120 metrekarelik eve 20.000 kcal/h (24kw ) gücünde bir kombi yeterli olacaktır . yalıtımsız ; kuzey cephe olması ; dubleks olması dezavantajlı bir durum bu yuzden güçlü bir kombi de tercih edebilirsiniz.. yani 24.000kcal/h ( 28 kw ) kombide tercih edebilirsiniz… aşağidaki linkten en güncel yoğuşmalı kombi fiyatlarına ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/yogusmali-kombi

 2. Ahmet dedi ki:

  Babam rahmetli olduğundan doğalgazı adıma almak için başvurdum ve aldım ancak tespite geldiklerinde projenin yanlış olduğunu ve fırının ters yerde olduğu görüldü ve bunun için yeni proje istendi ve tekrar kontrol edileceği söylendi bunun için ne yapmam gerekir ve ortalama bana maliyet ne olur (kombi Petek fırın herşey faal çalışıyo gazda açık yani hiç bişey değişmicek sadece proje deşiğecek sanırım)

  • admin dedi ki:

   Merhaba
   mevcut proje ile tesisat farklı olduğu için tekrar proje çizmek gerekecektir. Proje tadilatı onayı alındıktan sonra gaz kuruluşu tekrar tesbite gelip onay vermesi gerekecektir. İstanbul içi bu işlemleri firmamız yapmaktadır. bize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
   https://www.kombidukkani.com/hakkimizda.asp
   şuan gaz kullanabilirsiniz fakat faturanız gelmez yani kaçak kullanımda görünürsünüz. biran önce proje onayı alınması ve gaz uygunluğunun alınması gerekir.
   saygılar

Post a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dan-smahattiyenioval